Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Кохання у стилі рок-н-ролу

13 Червня 2022

25 і 26 червня у театрі «Сузір‘я» відбудеться прем‘єра вистави «Куди я з вами не піду»

 

На цей міжнародний творчий проєкт глядачі чекали чотири місяці. Прем‘єра намічалася на … 24 лютого, але через війну, подію скасували. І от зараз є можливість побачити популярних акторів – Анатолія Ященка та Ірину Мельник, які створили чудовий творчий дует.


 В основу вистави «Куди я з вами не піду» покладена «лірична комедія для двох одиноких танцівників», написана відомим ізраїльським драматургом Михайлом Хейфецем "Надвечір'я з rock-n-roll-on".


Це історія взаємин двох немолодих людей, які випадково знайомляться в аматорській студії навчання танцям. Герої – дуже різні за характером. Тому не дивно, що кожна сцена їх спілкування перетворюється на досить кумедну, часом комічну ситуацію. Але вони все одно продовжують зустрічатися, не залишаючи надії, що колись настане день, коли вони все-таки станцюють справжній рок-н-рол…


Кажуть, що чоловік та жінка ніколи не зможуть до кінця зрозуміти одне одного. Чи це так?…Вона записалася до танцювального клубу. Туди ж прийшов Він. Їх поставили в пару. Вони сподобалися одне одному. Мабуть, у житті їм чогось не вистачало... Може, чиїсь посмішки, доброго погляду, взаємної турботи…Чи зможуть чоловік і жінка порозумітися? Що на них чекає? Дорога разом чи егоїзм самотності? Чи подарує їм доля шанс вигадати спільний танець?


Про це вистава «Куди я з вами не піду», яку поставили: режисер Григорій Мануков (Франція), сценограф та художник з костюмів - Ірина Горшкова, хореограф - Антон Вахліовський, автором ідеї та перекладачем вступив  Олександр Литовченко (США). Головні ролі виконують зірки Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра та театру «Сузір‘я» - Ірина Мельник (Вона) та Анатолій Ященко (Він).

Наші партнери