Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Оголошені лауреати театральної премії "Київська пектораль - 2020"

27 Березня 2021

Оргкомітет театральної премії «Київська пектораль – 2020» оголосив імена цьогорічних лауреатів.


Номінація «За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва» – українська акторка театру та кіно, громадський діяч, Народна артистка України – Недашківська Раїса Степанівна


Номінація «Подія року» – Проєкт «Театр 360 градусів» (автори та продюсери проєкту – Даша Малахова та Наталія Чижова) за інноваційний культурний проєкт по створенню відеоверсії театральних постановок з використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави.


Номінація «Спеціальна премія» – Театр «Актор» за пошуки нових засобів залучення глядачів до ігрової природи театру (директор-художній керівник В’ячеслав Жила)


Номінація «Кращий народний театр» – Народний студентський театр «БЕРЕЗІЛЬ» Національного університету біоресурсів і природокористування України за виставу «МОЯ ПРОФЕСІЯ СЕНЬОР З ВИЩОГО СВІТУ або МІЛЬЙОН У ВЕСІЛЬНОМУ КОШИКУ» (художній керівник та режисер ТІТЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА)


Стаття

Наші партнери

Термінове оголошення:

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з 1 листопада змінюються правила відвідування театру. Відтепер потрапити до театру можна за умови наявності документу з негативним ПЛР-тестом або експрес-тестом на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката (сертифікат про повну вакцинацію – щеплення 2 дозами вакцини). Обов'язковим також є дотримання маскового режиму. Бажаємо усім здоров’я та чекаємо у театрі!