Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

ЗОНА (Прем'єра)

ONLINE-постановка «Українського театру Фінляндії»

Резюме

Показ пройде у рамках Міжнародного онлайн-фестивалю «Київ травневий. Відродження».

Тут ви маєте можливість насолодитися виставою з 27 до 31 травня безкоштовно.


Вистава «Зона» створена за п’єсою Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів» у виконанні акторів із Гельсінкі. Це резонансна робота Ігоря Фрея, фінського актора театру і кіно, українця за походженням, активіста «Товариства українців у Фінляндії», художнього керівника та головного режисера відомого у всій Європі «Українського театру Фінляндії».


У 2019 р., Польща, Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю у Кракові за кращу жіночу роль (актриса Наталя Шевчук за роль Баби Прісі), приз журі за режисуру, приз за краще виконання чоловічої ролі другого плану (актор Геннадій Наумов за роль Вовчика), приз за краще виконання українських пісень. Постановка пролунала «щемно, пронизливо, близько до притчі, народної думи і стала однією з найцікавіших вистав міжнародного фестивалю «Театр.NET», отримавши Гран-прі».


До речі, автор п‘єси Павло Ар‘є зазначив, що він бачив чимало цікавих сценічних прочитань свого твору (зокрема, у Києві та Львові) , але фінська «Зона» - це одна з най-най-найкращих вистав!
Купити квитки

Вартість квитка

0 грн.

Тривалість

120 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери