Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

ЗАГАРБАЙМО ЗЕМЛЮ! (Прем'єра)

ONLINE-вистава митців із Шотландського театру Dogstar Theater

Резюме

Показ пройде у рамках Міжнародного онлайн-фестивалю «Київ травневий. Відродження».

Тут ви маєте можливість насолодитися виставою з 27 до 31 травня безкоштовно.


‍Единбурзький драматург Морна Пірсон разом із композитором Дж. Гарді створили панк-рок-мюзикл. Співпраця британського единбурзького театру Dogstar разом зі шведською театральною трупою Profilteatern була стихійною, неочікуваною та, кажучи образно, на межі апокаліптичного відчуття.


Сюжет вистави «Загарбаймо Землю!» розкриває мотив карколомної дистанції між багатіями та бідними, між нацією, яка десятиліттями намагалася пом’якшити найгірші побічні ефекти зміни клімату, й нацією, яка готувалася до хаосу. Це комедія про невідчуття одне одного, про глухоту й сліпоту, про знищення планети через недбале ставлення до її фундаментальних процесів.

Зміна клімату – тема, яку, як правило, театри оминають.


«Загарбаймо Землю!» — вистава, яка осмислює цю проблему на макрорівні. Проблематика постановки є дуже актуальною. Це пристрасна вистава. Енергійна, чітко поставлена режисура Бена Гарісона забезпечує лінію розвитку сюжету. Метью Заєц і Сара Маккарді блискуче розкрили екологічну проблематику комедії. Ян Карлссон і Тобіас Морін без зусиль перемикаються у виставі між серйозними й поважними «спостерігачами» та самовдоволеними хазяями життя, які стають дедалі менш самовдоволеними, коли водорості забирають їхній простір. Гра Ліни Гогнерт особливо вражає – це голос приреченої бабусі: «Коли ми сказали, що хочемо найкращого для дітей, ми мали на увазі наших дітей, а не всіх дітей»…


Виставу можна переглянути (з 29 до 31 травня включно, для перегляду ввести пароль turtle) за посиланням:

https://vimeo.com/299600292Купити квитки

Вартість квитка

0 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери