Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

"З Днем народження, Едіт!" (Прем'єра)

концерт до 105-річчя легендарної француженки

Резюме

Головна героїня подорожує вуличками Парижу згадуючи кадри з минулого життя у Франції крізь теперішнє українське. Дві країни, дві долі, дві мови... і голос, який об‘єднує.

Кохання - лейт мотив її серця! Сцена - життя!


Вікторія Васалатій виконає найкращі хіти Edith Piaf огранені геніальною поезією Юрія Рибчинського.

Аккомпонує гітарист-віртуоз Юрій Кондратюк.


«Романтично - драматична атмосфера, яка притаманна виступам цього тандему, надихає, захоплює, змушує пережити контрастні емоційні стани. Публіка стає співучасником відвертого діалогу мовою почуттів і музики...»

Так про них кажуть ті, кому пощастило чути і бачити їх виступи у мюзиклах «Milord”, «Я - Квітка», та ін.

Вікторію Васалатій, заслужену артистку України, знають як композитора та актрису в ролі Едіт Піаф у мюзиклі «Едіт Піаф. Життя в кредит» театру ім. Івана Франка, солістку гурту «Platina», Фльор де Ліс в українській концертній версії «Notre Dame de Paris», а Юрія Кондратюка як гітариста гурту «Yurcash», гурту «Platina», «Rock Symphony», «Rock Mozart le Concert» та «PapaDuke Band».


Відчуйте смак кохання “Hymne à l’amour” з нотами французького шарму і фльору в “La vie en rose”. Сміятися і плакати з “L’Accordéoniste”, пережити пристрасть і трагедію в “La belle histoire d’amour” насолодитись моментом спокуси “Mon manège à moi”, зробити ковток Парижу у серці Києва! Захміліти від почуття в “La foule” і віддатися емоціям під шалений вальс “Padam, padam...”.


Кохання багато не буває...

Фотогалерея

Купити квитки

Вартість квитка

200.00 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери