Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

В ОЧІКУВАНІ…N (Прем'єра)

ONLINE-вистава українського театру в Празі «Theatre Yellow & Blue»

Резюме

Показ пройде у рамках Міжнародного онлайн-фестивалю «Київ травневий. Відродження».

Тут ви маєте можливість насолодитися виставою з 27 до 31 травня безкоштовно.


Саме цей колектив, створений за ініціативи Олени Завгородньої, яка є художньою керівницею, режисеркою та актрисою українського театру в Празі «Theatre Yellow & Blue» під керівництвом «Prague Shakespeare Company у партнерстві з «Divadlo Na Pradle», має честь відкрити (в онлайн-форматі) фестивальний марафон, який триватиме до 31 травня.


Музику до вистави «В очікувані…N» написав Іван Завгородній, хореограф - Денис Фридинський, декоратор - Соломія Сташків-Олійник.


Виконавці-символи:

Гого - Олена Завгородня,

Діді - Юлія Першута,

Покко - Катерина Полієтаєва,

Щаслива - Ксенія Лисюк

Дівчина - Олександра Сургикова, Дар'я Олійник


Цей творчий проєкт піднімає важливі питання про те, що не можна зраджувати свої цілі, ідеї, віру, сім’ю, державу… А всі свої негаразди та відповідальність перекладати на іншу людину. Не варто просто чекати чогось і когось, вірити у красиву «картинку», не заглиблюючись всередину. Ми повинні навчитися ставити перед собою серйозні цілі і не боятися гнатися за своїми мріями, а для цього змінити свій спосіб життя…


За словами Олени Завгородньої, «Theatre Yellow & Blue» поставив перед собою амбітну ціль – популяризувати національну українську культуру та духовну спадщину.


Вивчення цінностей та вдосконалення майстерності українських акторів у кращих традиціях Європейської театральної школи. Розширення міжнародних культурних зв'язків.


Нині, через повномасштабну війну, яку розв‘язали рашистські окупанти в Україні, у Празі опинилося чимало наших співвітчизників, тут також є велика українська діаспора. Зараз стоїть питання не тільки про виживання України, і не тільки про європейську безпеку, це ставить під питання увесь світовий порядок. І тому протидія російській агресії - це задача для всієї міжнародної спільноти… Чехія, у важку хвилину, дала прихисток тисячам українців, і за це величезна подяка!


Вистави «Theatre Yellow & Blue» - це куточок України у Празі, а роботи митців викликають резонанс у глядачів.

Купити квитки

Вартість квитка

0 грн.

Тривалість

45 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери