Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

ПРЕКРАСНИЙ ЗВІР У СЕРЦІ (ONLINE) (Прем'єра)

вистава театру «Сузір‘я»

Резюме

Показ пройде у рамках Міжнародного онлайн-фестивалю «Київ травневий. Відродження».

Тут ви маєте можливість насолодитися виставою з 27 до 31 травня безкоштовно.


Ця постановка-притча режисера Олексія Кужельного розповідає про долю видатного українського поета Миколу Вінграновського. Нагадаємо, вистава «Прекрасний звір у серці» отримала у 2013 році престижну театральну премію «Київську пектораль» у номінації «За кращу камерну виставу», а виконавець головної ролі Євген Нищук – приз «За кращу чоловічу роль».


Актор не просто читає, а проживає вірші, що передають поліфонію тем Миколи Вінграновського. Вони торкаються потаємного ліричного, розкривають політичні уподобання, дружні стосунки, передають зачарування природою, світом, мовою, країною, людьми. Іноді вірші звучать як звичайний прозовий текст, без будь-якої патетики, ніби Герой — Нищук ними розмовляє у повсякденному житті, в такий спосіб наближуючи Вінграновського до нашого сьогодення.


Пластичні номери (хореограф — Олексій Скляренко) увиразнюють поезію рухом тіла, продовжують пориви поета. А довершує цей малюнок музика Тетяни Шамшетдінової. Від початку вистави музика відбиває ритм серця, що тільки-но почало битися, і зародилося нове життя. І мотив танго, і мотив колискової, написані спеціально для вистави, органічно поєднуються із пластичним малюнком актора.


Фінальним акордом вистави звучить вірш, який дав назву всій постановці. І уривок із фільму «Повість полум’яних літ» за сценарієм Довженка, де головну роль грав Вінграновський, і тексти із фотографіями, що пливуть із відеопроектора на стіни, вшановують пам’ять поета…
Купити квитки

Вартість квитка

0 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери