Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Мелодія душі (Прем'єра)

авторська музика, джазові імпровізації, народні пісні

Резюме«Мелодія душі» - це теплий, затишний концерт інтимної, чуттєвої  музики, лірики і експресії,  в якому звучатимуть авторські твори співачки STEBELSKA, народні пісні та джазові імпровізації. STEBELSKA - творчий псевдонім Заслуженої артистки України Оксани Стебельської – скрипальки і співачки з глибоким, чуттєвим тембром голосу і особливою харизмою, а ще авторки творів, ведучої, продюсерки, автора та організатора мистецьких подій, солістки музичних проектів "Українські Барви" та Barvy Project band. У своїх піснях артистка передає глибокі почуття жінки, якій для щастя необхідно відчувати тепло і любов, бути поряд з коханою людиною, засинати і прокидатися в обіймах. Тут і жіноча лірика, і експресія, і чуттєвість, і жага – вся палітра почуттів у тексті, емоційному вокалі та інструментальних соло кларнета й фортепіано, у виконанні чудового кларнетиста-імпровізатора Романа Куки і джазового піаніста, композитора, Заслуженого діяча мистецтв України Тимура Полянського.   100% ЖИВИЙ ЗВУК!


І ще - дуже важлива ПРЕМ’ЄРА - на концерті 6 лютого артисти також презентують від STEBELSKA нову авторську пісню і відеокліп «ДОЩ», це і прем’єра Оксана Стебельська STEBELSKA в якості режисера відеороботи у співпраці з  оператором-постановником, режисером монтажу Міхою Хайкіним.

Це лірична композиція, в якій жінка ділиться своїм внутрішнім світом і переживаннями невдалого кохання. У звуках дощу їй вчуваються голоси і мелодії, спливають образи і сцени стосунків, у яких немає майбутнього. У творі голос ніби розмовляє з кларнетом і роялем, це повноцінне тріо сольних партій, де кожен звук наповнений змістом. Разом з дощем зникають спогади і настає самотність, пустота, яку можна заповнити лише мелодією – мелодією душі, в якій завжди знайдеться місце для чогось нового.  


У день іменини, на концерті 6 лютого, на усіх Ксень й Оксан чекає приємний сюрприз!

Купити квитки

Вартість квитка

280.00 грн.

Тривалість

70 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери