Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Міжнародний онлайн-фестиваль «Київ травневий. Відродження» (Прем'єра)

(27-31 травня 2022)

Резюме

СЬОГОДНІ ГРАЄМО ЗАВТРА

Травнева краса Києва свого часу акцентувалась Міжнародним театральним Фестивалем міст-побратимів «Київ-травневий». У багатьох залишилися в пам’яті яскраві спогади про зірок світового театру Ані Жирардо, Марселя Марсо, Софіко Чаурелі…, про вистави італійського вуличного театру «Silence Teatro» («Тиша»), «Маскарад» у постановці Римаса Тумінаса, про мистецтво театральних колективів із 40 країн світу, які протягом 10 років приймала столиця України.


Усі митці нашої батьківщини сьогодні підставляють своє плече під тягар історичної дії. В Україні, поза її межами наше слово звучить гордо і зично.


КАМТМ «Сузір’я» за підтримки Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, Київське відділення НСТД України запрошують відзначити День Києва онлайн показом вистав театрів тих країн, які сьогодні наближають наше мирне завтра.


Сподіваємось, що «Київ-травневий. Відродження» стане містком до театрального фестивалю «Міст-рятівників». Першим таку відзнаку згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського отримало польське місто Жешув. І таких міст, які демонструють історичний рівень підтримки України, у світі вже багато і з кожним кроком до нашої перемоги більшатиме.


Народний артист України Олексій Кужельний

Історія

Міжнародний театральний фестиваль міст-побратимів «Київ-травневий» був започаткований згідно з розпорядженням КМДА у грудні 1998 року. За 10 років у рамках фесту відбувалися знакові імпрези, виступали зірки з різних країн, на гастролі приїжджали театральні зірки з різних країн світу, відбувалися майстер-класи, демонструвались вистави, які викликали великий резонанс у критиків і публіки. Чимало туристів спеціально їхали до Києва саме у травні бо в цю пору наша столиця особливий має шарм, коли все буяю зеленню, квітнуть каштани та бузок – окраса нашого міста.


«Київ-травневий» був привабливим не лише фестивальними програмами. Він об’єднував культурні та екскурсійні заходи, показував туристам красу і неповторність нашого міста, - наголошує Олексій КУЖЕЛЬНИЙ, один із ініціаторів та художній керівник міжнародного театрального фестивалю «Київ-травневий», голова Київського місцевого творчого відділення НСТДУ. – Впевнений, що скоро Україна переможе, а коли війна закінчиться, то нам не потрібно вигадувати «велосипед», а можна відродити цікавий проєкт, розширити його, зробити нові акценти. Зокрема, має йтися про формування унікальної сутності Києва. Нам є що показати й чим пишатися. Треба підносити імідж нашої столиці. Впевнений, всі, хто працює в мистецтві, до цього постійно прагнуть.


Подія у Facebook:

https://www.facebook.com/events/1165077487605160


Стаття 1

Стаття 2

Стаття 3

Стаття 4

Купити квитки

У найближчий час вистав немає

Вартість квитка

0 грн.

Тривалість

1 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери