Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Ключові клапани (Прем'єра)

музична вистава

Резюме

Столичний гурт The Velvet Sun відрізняється вишуканими гітарними й клавішними соло, що відсилають до епохи світлих та сонячних шістдесятих. Музиканти, що відстоюють творчі ідеали 1960-х, грають з незвичною для сучасності душевністю та мелодійністю.


Павло Коробчук - відомий український поет і журналіст. Автор шести книг поезії "Хвоя", "Цілодобово", "Динозавр", "Мерехтіло", "Натщенебо", "Кайфологія", роману "Море для шульги", книги оповідань "Священна книга гоповідань". Учасник десятків фестивалів в Україні та за кордоном, переможець двадцяти літературних слемів. Його ліричні, ніжні, вірші написані українською, перекладені на 24 мови світу, є в підручниках для старшої школи і студентства.


У 2019 році Павло Коробчук написав свій перший прозовий твір, роман "Ключові Клапани". У центрі роману – чотири вірних друга, які разом проходять проблеми та злети, разом вирішують задачі. І звичайно ж, цей роман про любов.


Музичний спектакль "Ключові Клапани" є, по суті, об’ємною презентацією книги: вишуканим психологічним театром і водночас – багатогранною музичною виставою. Вистава розкриває питання сучасної молоді щонайменше у трьох вимірах: через прозу, музику та світло. Також у постановці задіяні атмосферні і глибокі за змістом авторські фотографії відомого фотографа і волонтера Олександра Чайковського. 

 

Купити квитки

Вартість квитка

300 грн.

Тривалість

70 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери