Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Емі Вайнгауз. Тіло і душа (Прем'єра)

театрально-музична вистава

Резюме

Театрально-музична вистава Павла Коробчука та гурту The Velvet Sun розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Вайнгауз у дуже складний період її життя. Це своєрідна сповідь талановитої та закоханої жінки, яка заплуталась у власних проблемах та не змогла знайти вихід.


Основою перформансу є біографія Емі Вайнгауз. Оповідачем виступає журналіст, який брав у співачки останні інтерв'ю. Поступово сухий звіт репортера перетворюється на оповідання та взаємодію. Це історія про беззахисну та вразливу жінку, яка день за днем втрачала зв'язок з реальним життям.


В той час як журналіст, роль якого виконує український поет Павло Коробчук, відбиває сонячну сторону дійства, музична частина, яку переконливо відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкової нічної сторони, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажуючих наркотичних мук людини.


Емі Вайнгауз створювала музику на межі R'n'B, соулу та джазу. Вона випустила два повноцінні альбоми та увійшла до Книги рекордів Гіннеса як перша і єдина британська співачка, яка отримала п'ять премій Grammy.

Купити квитки

Вартість квитка

300 грн.

Тривалість

70 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери