Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Експеримент

(фантазія-фарс)

РезюмеМи живемо у час, коли інформація цінується більше, ніж гроші, а для декого інформаційне споживання стало справжнім наркотиком! А у кожного наркотика, як відомо, є своя побічна дія. Давайте уявимо яка?


На вас чекає чотири різні історії, дотичних до проблеми впливу інформаційного потоку на суспільство і життя людей. Мимохідь виникає питання: чи правда людина вища істота на Землі? Чи наше життя це тільки збіг обставин? А може нами керує хтось вищий за нас? І чому ми так радо поринаємо у “світ фантазій”, навіть не даючи собі звіт, що втратили зв'язок з реальністю? І тоді, як далеко може завести нас ця подорож експериментів над власною свідомістю?

 

Унікальність проєкту в тому, що він був створений всліпу. Ксенія Швець, режисерка вистави, декілька років тому повністю втратила зір, тому реалізація нею цієї вистави - це справжній ЕКСПЕРИМЕНТ.

 

Сценографія вистави тонко вирішена у діапазоні гри світла і світових спецефектів, які Ксенія продумувала в голові, а потім на словах обговорювала із сценографом та художниками по світлу. На відміну від режисерки, результат цієї складної задачі глядач зможете оцінити на власні очі.


Режисерка - Ксенія Швець

Режисерка з пластики - Лідія Соклакова

Сценографія - Ігор Юр'єв

Дизайнер - Антон Кудряшов

Продюсерка - Марія Татаринова (незалежний театральний проєкт “Театр +”)


Актори:

Олександр Кузьменков

Юліана Барташ

Павло Власенко

Марія Татаринова

Антон Кудряшов


Виставу створено за книгою Семена та Анни Ханіних «Осінній жираф» творчою командою незалежного проєкту “Театр +”, за підтримки юридичної компанії "Amber".


Тривалість - 90 хв, без антракту.

Вистава йде російською мовою.


Переклад вистави буде забезпечений шляхом надання синопсису змісту вистави українською мовою.


Купуючи квиток, глядач погоджується з умовами проведення заходу.

Фотогалерея

Купити квитки

Вартість квитка

300 грн.

Тривалість

90 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери