Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Christmas songs

музичний Різдвяний концерт

Резюме

Музичний Різдвяний концерт від сопрано Мар’яни Боднар, солістки Київського національного академічного театру оперети, Open Opera Ukraine, музичних проєтків в Україні та за кордоном, які поєднують класичну і сучасну музику, та

Наталії Сміщенко - арфістки, яка грала з багатьма відомими виконавцями - Лара Фабіан, Руслана, Олександр Пономарьов, Андрій Соловйов, Євген Хмара, першою заграла на великій сцені філармонії на леверсній арфі.


Цього вечора пропонуємо вам зануритись в атмосферу білосніжної казки, Різдва та свята. Музиканти виконають відомі колядки, романси, класичні та сучасні пісні різних країн світу і саме з леверсною арфою.

Фотогалерея

Купити квитки

Вартість квитка

250.00 грн.

Тривалість

80 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Архівна

Наші партнери

Термінове оголошення:

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з 1 листопада змінюються правила відвідування театру. Відтепер потрапити до театру можна за умови наявності документу з негативним ПЛР-тестом або експрес-тестом на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката (сертифікат про повну вакцинацію – щеплення 2 дозами вакцини). Обов'язковим також є дотримання маскового режиму. Бажаємо усім здоров’я та чекаємо у театрі!