Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

ЯГО

за п’єсою Вільяма Шекспіра «Отелло» (трагедія)

Резюме

Режисер-постановник - Володимир Завальнюк

Художник - Ольга Новікова

Актори - Володимир Завальнюк та Анна Яремчук

Тривалість вистави - 60 хв.


“В черговий раз перечитуючи “Отелло”, ловиш себе на відчутті-думці, що крізь похмуру, сувору, огидно-холодну-липку напругу трагідійної інтриги проступає, росочується, проявляється невловимо легкий, гнучкий, сардонічно-веселий танок комічних асоціацій. Мало того, комедійний аспект на якомусь етапі видається переконливішим.
А тут ще й Яго…Наздоганяє…Збиває з ніг…Воля. Креатив. Енергія. Дія. “Такий високий, такий досконалий розум! Така дотепність!” Ці епітети можна віднести і до нього. Є стійке відчуття, що Шекспір говорить не про окремих персонажів і їхні соціальні та морально-етичні проблеми, а про гармонійність кожної окремої людини. Думається, що він розписав моноп’єсу на багатолюдну заради спрощення її постановки.
У своїй постановці я постарався наблизитись до відтворення первісної, як мені здається, авторської моделі” - В. Завальнюк.


***Спільний проект театру Володимира Завальнюка «Перетворення» та НЦТМ ім. Леся Курбаса


Фотогалерея

Купити квитки

Вартість квитка

200 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Мікросцена

Статус

Архівна

Наші партнери

Термінове оголошення:

Дорогі глядачів! Щодо купонів VIP CARD прохання уважно читати правила використання купонів та попередньо бронювати місця на вистави за телефоном (044) 272 41 88! Також повідомляємо, що купони VIP CARD на прем’єрні вистави не діють!!! Відвідати ці вистави ви зможете за декілька місяців після початку прокату! Дякуємо!