Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

ЯГО

за п’єсою Вільяма Шекспіра «Отелло» (трагедія)

Резюме

Режисер-постановник - Володимир Завальнюк

Художник - Ольга Новікова

Актори - Володимир Завальнюк та Анна Яремчук

Тривалість вистави - 60 хв.


“В черговий раз перечитуючи “Отелло”, ловиш себе на відчутті-думці, що крізь похмуру, сувору, огидно-холодну-липку напругу трагідійної інтриги проступає, росочується, проявляється невловимо легкий, гнучкий, сардонічно-веселий танок комічних асоціацій. Мало того, комедійний аспект на якомусь етапі видається переконливішим.
А тут ще й Яго…Наздоганяє…Збиває з ніг…Воля. Креатив. Енергія. Дія. “Такий високий, такий досконалий розум! Така дотепність!” Ці епітети можна віднести і до нього. Є стійке відчуття, що Шекспір говорить не про окремих персонажів і їхні соціальні та морально-етичні проблеми, а про гармонійність кожної окремої людини. Думається, що він розписав моноп’єсу на багатолюдну заради спрощення її постановки.
У своїй постановці я постарався наблизитись до відтворення первісної, як мені здається, авторської моделі” - В. Завальнюк.


***Спільний проект театру Володимира Завальнюка «Перетворення» та НЦТМ ім. Леся Курбаса


Фотогалерея

Купити квитки

Вартість квитка

200.00 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Мікросцена

Статус

Архівна

Наші партнери

Термінове оголошення:

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з 1 листопада змінюються правила відвідування театру. Відтепер потрапити до театру можна за умови наявності документу з негативним ПЛР-тестом або експрес-тестом на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката (сертифікат про повну вакцинацію – щеплення 2 дозами вакцини). Обов'язковим також є дотримання маскового режиму. Бажаємо усім здоров’я та чекаємо у театрі!