Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Презентація нового альбому “walking through the city”

Frumin&Galaydyuk (додатковий концерт)

Резюме

Дует FRUMIN&GALAYDYUK сформувався в 2015 році. Два професійних музиканта ПАВЛО ФРУМІН (скрипка) та СТАС ГАЛАЙДЮК (гітара) грали на вулицях Києва, де і познайомилися. Виступати разом почали після спільної музичної імпровізації. Саме на вулиці і сформувалася особлива, ні на кого не схожа, манера виконання дуету.


Французький шансон і старий добрий джаз, аргентинське танго та запальні Балкани, bossa nova та авторські мелодії чудово синтезуються під пальцями музикантів і обрамлюються канвою вуличного романтизму, що і робить їх звучання настільки впізнаваним.


Хоча дует зародився у Києві, музиканти не обмежуються своїм рідним містом і часто гастролюють містами Європи та України, де щоразу обов'язково виходять грати на вулицю, адже з усіх видів концертної діяльності найромантичнішим і живим вважають саме вуличний перформанс.


Сайт дуету


Фотогалерея

Купити квитки

У найближчий час вистав немає

Вартість квитка

400 грн.

Тривалість

60 хв.

Виконавці

Сцена

Основна (Салон)

Статус

Діюча

Наші партнери

Термінове оголошення:

Шановні глядачі! Квитки на виставу "Бельведер" від 25.02, 25.03, 21.04 будуть дійсні 24 червня. Чекаємо на Вас! Графік на перенос інших вистав за посиланням: https://suzirja.kiev.ua/perfomances/62