Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Повернення квитків

Витяг з публічної угоди щодо повернення квитків

1. Відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу» розділ II ст. 12, гроші за попередньо продані квитки повертаються на вимогу глядачів не пізніше, ніж за годину до початку вистави. У разі придбання квитків на захід Театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

2. При повернені Квитків у разі скасування або заміни Заходу, Театр повертає кошти Покупцеві в повному обсязі. У всіх інших випадках повернення Квитків, Глядач вносить плату за послуги (комісійний збір).

3. Розмір комісійного збору залежить від виду та способу оплати Квитка. Комісія фінансової установи при поверненні Квитка сплачується за рахунок особи, що повертає Квиток та включається до комісійного збору.

4. У разі повернення Електронного квитка розмір комісійного збору складає 12,75% від вартості Квитка.

5. У разі повернення Квитка на бланку оплаченого готівкою в Точці продажу Театру, розмір комісійного збору складає 10% від вартості Квитка.

6. При повернені Електронного квитка Покупець зобов'язаний надіслати письмову заяву встановленого зразка, на адресу -  [email protected] . Заява повинна бути відправлена саме з тієї електронної адреси з якої було здійснено оформлення (придбання) Електронного квитка.

7. При повернені Квитка на бланку придбаного у Точці продажу Театру, Покупець зобов'язаний написати письмову заяву встановленого зразка та пред’явити відповідний Квиток .

8. Повернення коштів здійснюється саме в той спосіб та саме в тій формі в якій були придбані Квитки, а саме: гроші за Квитки оплачені карткою повертаються виключно на картку з якої була здійснена оплата; гроші за Квитки оплачені готівкою повертаються лише готівкою.


Наші партнери