Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Астрая

актриса

Астрая - заслужена артистка України, співачка, актриса, ведуча, автор пісень.


Народилася у м.Києві, із дитинства відвідувала драматичний гурток і музичну школу. Здобула освіту - режисер театрального колективу.


Проходячи студентську практику на базі академічного драматичного театру ім.І.Франка, на репетиціях мюзиклу "Біла ворона" знайомиться із композитором Геннадієм Татарченко, який запрошує юну студентку взяти участь у радіовиставі "Містер Сковорода". Згодом, Татарченко стає продюсером співачки Астраї, і невдовзі її чоловіком. Тоді ж Астрая починає працювати і на телебаченні - у парі з н.а. Анатолієм Матвійчуком, вони ведуть перший дитячий музичний телеконкурс "Фант-лото "Надія" ". У 1996р. у Татарченка та співачки народжується син Кирило.


Наприкінці 90-х Астрая випускає кліп "Ромашка" на власну пісню з яким очолює багато українських хіт-парадів.


І як би не складались творчі та особисті обставини, співачка не сидить на місці, і їй є чим похвалитися - вже шостий рік поспіль, вона викладає постановку сценічного номеру у Академії мистецтв ім. П.Чубинського, з 2016р. грає у виставах театральної антрепризи ТЕ-АРТ. Вистави "Давай займемося сексом" та "Розкішне весілля" побачили не тільки у Києві.


Продовжується співоча гастрольна діяльність, робота у складі жюрі числених укр. музичних фестивалів, ведення офіційних та концертних заходів, а ще Астрая разом із подругою Тетяною заснували український соціальний проект "Українські вечорниці", де вона є творчим куратором.

У нашому театрі грає у виставах:

Alt Text!
Астрая

Наші партнери