Alt Text!
Київська Академічна Майстерня Театрального Мистецтва
Alt Text!
м. Київ. вул. Ярославів Вал 14-б

Степанкова Катерина

заслужений діяч мистецтв України

Катерина Костянтинівна Степанкова (нар. 21 березня 1972, Київ) — українська акторка та режисер.

Закінчила у 1989 р. київську школу № 117. Вступила на філологічний факультет Київського державного університету ім. Тараса Шевченка.

У 1993 р. вступила до театрального інституту ім.Карпенка-Карого.

У 1997 закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого (майстерня Валентини Зимньої).

З 1998 року працювала актрисою у театрі Романа Віктюка.

Вперше вийшла на сцену Театру російської драми ім. Лесі Українки в п'ять років у виставі «Сподіватися» (реж. Ірина Молостова), де грала дев'ятирічну Ларису Косач, майбутню Лесю Українку.

З дитячих років знімалася в кіно, працювала на радіо, грала в театрі. Займається концертною діяльністю із читецькими програмами української поезії. Літературний редактор обох книг спогадів матері Ади Роговцевої "Мій Костя" (2006) та «Свідоцтво про життя» (2013).

З 2007 - театральний режисер-постановник.

У 2017 р. отримала звання "Заслужений діяч мистецтв України".

У нашому театрі грає у виставах:

Alt Text!
Степанкова Катерина

Наші партнери

Термінове оголошення:

Дорогі глядачів! Щодо купонів VIP CARD прохання уважно читати правила використання купонів та попередньо бронювати місця на вистави за телефоном (044) 272 41 88! Також повідомляємо, що купони VIP CARD на прем’єрні вистави не діють!!! Відвідати ці вистави ви зможете за декілька місяців після початку прокату! Дякуємо!